הייחודיים של השטח או המתחם שבו הם נדרשים ולאחר מכן, תוך שקלול התקציב שלכם, בוחרים את המעמיס המתאים לכם ביותר. הקמנו את חברת אלמוג ש. הנדסה בשנת 2008 בכדי לספק לחברות בנייה, עיריות, חברות ממשלתיות וקבלנים פרטיים בכל חלקי הארץ שירותי השכרת ומכירת מעמיסים טלסקופיים כולל ציוד נלווה ומפעילים מקצועיים על בסיס שוטף. מכירת הציוד והשכרתו מעניקים ללקוח את כל הנדרש לביצוע מגוון עבודות בגבהים בכל אתרי בנייה ובכל מקום שבו עבודת התחזוקה מחייבת שימוש במעמיסים טלסקופיים. כחברה שהלקוח בראש מעייניה, וכמי שמקפידה על יושר, מקצועיות, אמינות, עמידה קפדנית בלוח זמנים ובמתן שירות לשביעות רצון מלאה של לקוחות אנחנו נבחנים מדי יום במבחן התוצאה. נתונים מצטברים של סקרי שביעות רצות, חוות דעת והמלצות, הגעתם של לקוחות רבים באופן שוטף וקבוע הם עדות והוכחה לכך שאנחנו נותנים מענה נדרש ועונים אל הציפיות. נשמח להמשיך לשרת אתכם בכל מקום ובכל עת.

צרו קשר עוד היום בטלפון 072-2796096

חברת אלמוג ש. הנדסה משכירה לאתרי בנייה ולכל מקום שיש בו צורך בציוד הרמה לגבהים מעמיסים טלסקופיים החל משבעה מטר וכלה ב- 30. החברה, שברשותה מעמיסים איכותיים ובטיחותיים מדגמים שונים, לרבות דגם מניטו MRT הכולל מגוון אפשרויות תפעוליות רבות ומתאפיין ביכולת לסובב אותו 360 מעלות, מאפשרת ללקוחותיה ליהנות ממעמיסים שנותנים מענה מיטבי לצרכיהם. מפעילי החברה, שהוכשרו באופן ייעודי לתפעול המעמיסים, בקורסים לניידות ולמלגזות, מנוסים מאוד בתפעול המעמיסים בכל גובה ובכל תנאי שטח. שוכרי הציוד מקבלים סולר ומפעיל, כך שהם יכולים להיות בטוחים כי יפיקו את מלוא התועלת מהמוצר ומהשירות. כחברה מובילה בתחומה בעלת מאגר לקוחות מוסדיים ופרטיים רבים, אנחנו שוקדים בהתמדה ובעקביות הן על שכלול המוצר והן על שיפור השירות. נציגי השירות המקצועיים של החברה, המספקת שירותי העמסה והרמה לחברות שונות ולקבלנים פרטיים, מסייעים לכם בייעוץ, בהגדרה ובאפיון של מטרת השימוש במעמיסים הטלסקופיים, מאפייניו

פרוייקטים אחרונים

למה כדאי לבחור בנו?

חברת אלמוג ש. הנדסה משכירה מעמיסים טלסקופיים עם מפעיליהם. ניצול מיטבי של המעמיס כבמת הרמה ופלטופורמה להעלאת ציוד, חומרים ואנשים לגבהים, עם סל הרמה, דוד בטון הידראולי ועוד. הציוד האיכותי והבטיחותי של החברה מאפשר ביצוע מגוון עבודות תחזוקה תעשייתיות, עבודות בנייה ועבודות תשתית מגוונות. מפעילים מנוסים מבצעים את העבודה ביעילות, בזהירות מרבית וחוסכים לכם זמן וכסף- שני משאבים יקרים ביותר.

השכרת ציוד מחברתנו מעניקה לכם ערך מוסף: מעמיס טלסקופי ייעודי לביצוע העבודה הנדרשת- בכביש, בבניין, במפעל התעשייה, בתחזוקה, בגיזום בגבהים ועוד. יחד עם הציוד אתם מקבלים גם מפעיל מקצועי ומנוסה השומר על כללי הזהירות והבטיחות הנדרשים. כל המפעילים עברו הכשרה ממושכת והוכשרו לעבודתם כמפעילים. כאשר אתם שוכרים אצלנו ציוד ומפעיל אנחנו מתחייבים לעמוד בלוח זמנים להשלמת העבודה. שירות לקוחות מקצועי ואדיב הוא אחד ממאפייניה המובהקים של חברתנו. אתם מוזמנים להיווכח בכך.

נדרשים לביצוע עבודות בגבהים משבעה מטר עד 35 מטר? חברתנו משכירה מעמיסים טלסקופיים עם מפעילים מנוסים, מאומנים ומיומנים, המבצעים את העבודה תוך שמירה קפדנית על כללי הבטיחות המחייבים ביותר. על מנת לוודא כי עבודה בגובה תתבצע באופן שלא יסכן איש – קיימת חשיבות עליונה, מכרעת, לשכירת ציוד ומפעיל מחברה, אשר זה מכבר הפכה לשם דבר כאחת החברות המובילות בארץ לביצוע עבודות תחזוקה ותשתיות ועבודות נוספות המחייבות שימוש בציוד הרמה ונשיאה בעל תקן איכות ובטיחות מחייב ומחמיר.