• slider-img
  • slider-img
  • slider-img

מי אנחנו

אולבן קידוחים הינה החברה המובילה ביותר בארץ בתחום עבודות עפר והנדסה וחרטה על דגלה מצוינות בכל הנוגע למתן שירות מקצועי, אישי, אדיב ומהימן ללקוחות. החברה אשר הוקמה בשנת 1997 על ידי שאול אליהו, קבלן מוסמך ומיומן בעבודות עפר והנדסה, מונה כיום – לאחר 14 שנות פעילות, את מיטב בעלי המקצוע בארץ בתחום: עבודות עפר, קידוחים, קידוחי בנטונייט, עבודות תשתית ועבודות ביסוס והינה מתחייבת להעניק את השירות המקצועי ביותר באמצעות שירות אדיב ושימוש בכלים מתקדמים וחדישים.

שירותי אולבן קידוחים:

  • קידוח – אולבן מספקת עבודות קידוחים שונות ומגוונות, לרבות, עבודות קידוחי בנטונייט, קידוחים רגילים, קידוחי CFA ועושה זאת במקצועיות מוחלטת, על ידי שימוש בכלים מתקדים ושירות של בעלי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ.
  • עבודות עפר – חברת אולבן מספקת את כל עבודות העפר השונות, לרבות חפירות וקידוח באמצעות הציוד המתקדם ביותר שכולל: גנרטורי ענק, מכונות לעבודות עפר, כלי קידוח ועוד.
  • עבודות ביסוס – אולבן קידוחים מתמחה בין היתר גם ב- עבודות ביסוס ברמה הגבוהה ביותר.
  • ניסיון ומקצועיות – לאולבן קידוחים ניסיון של 14 שנים בתחום עבודות הנדסה, עבודות עפר ובמהלך שנים אלו צברה ניסיון עשיר במתן שירות למאות לקוחות מרוצים. כמו כן, כל בעלי המקצוע שפועלים באולבן קידוחים הינם מוסמכים ובעלי ניסיון עשיר.
  • שירות – באולבן לא מסתפקים רק בלהיות מקצועיים ומובילים בתחום ההנדסה ועבודות העפר, אלא מקפידים גם על שירות מהימן ואישי לכל לקוח, מתחילת הדרך ולכל אורכה. באולבן יודעים כי סיפוק רצונו של הלקוח חשוב מכל ודואגים למתן שירות בהתאמה אישית לכל לקוח.
  • מגוון – באולבן מעניקים מגוון רחב של שירותי הנדסה ושירותי עפר הכוללים: עבודות עפר, חפירות, עבודות ביסוס, קידוחים ועוד וכל זאת באמצעות שימוש בכלים המתקדמים ביותר והחדישים ביותר להבטחת שירות יעיל, מתקדם ומהיר. בנוסף, אולבן מתמחה בניהול פרויקטים הנדסיים מורכבים בשילוב של קבלני משנה ומעניקה כיום שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים בפריסה ארצית רחבה.

באתר אולבן קידוחים תמצא פירוט נרחב אודות כל העבודות והשירותים הניתנים בחברה, לרבות תמונות להמחשה מעבודות קודמות.
רוצה לשמוע פרטים נוספים אודות שירותי קידוח, קידוחי בנטונייט? מעוניין להזמין עבודות עפר, עבודות ביסוס שונות? התקשר עוד היום לאולבן קידוחים ותיענה בשמחה. כמו כן, תוכל להשאיר את פרטיך באתר ונציג יחזור אליך תוך זמן קצר.

מגוון הפרויקטים השונים של חברת הקידוחים אולבן בענף הבנייה, קידוח, ביסוס וכלונסאות הינם מתבצעים בכל תנאי שטח קיימים
בעזרת ציוד קידוח מתקדם לתוצאות מושלמות.

לפרטים נוספים ניתן ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת…צוות אולבן עבודות קידוח וביסוס.

הכישורים שלנו

85%
כישור ד'
85%
כישור ג'
85%
כישור ב'
85%
כישור א'

הכירו את הצוות שלנו

לקוחותינו